O FIRME


Firma ŠUMA NÁBYTOK vznikla v roku 1989 ako jedna z prvých súkromých predajní nábytku na východnom Slovensku. Firemné aktivity sú zamerané na predaj nábytku, bytových doplnkov a poskytovaní služieb v interiérovom designu. Postupom času si firma vybudovala stabilné postavenie na trhu a rozšírila svoje pôsobenie v Prešovskom a Košickom kraji. V krátkom čase firma otvorila svoje ďalšie predajňe v Prešove a Michalovciach.


Firma ŠUMA NÁBYTOK sa úspešne etablovala na trhu s predajom nábytku a bytových doplnkov. Ponuka nábytku a bytových doplnkov firmy ŠUMA NÁBYTOK je postavená na kvalitnej slovenskej a zahraničnej produkcii. Postupne si firma vybudovala spoluprácu s najväčšími výrobcami nábytku na Slovensku, česku ako aj zahraničí zahraničí. Medzi našich najznámejších dodávateľov nábytku a bytových doplnkov patria DECODOM, FINES, FIMA MOBEL, FIT MOBEL, KANAPA, MEUBLE, NDH MARKET, SKIPPI, TATRA NÁBYTKÁREŇ, JITONA, KLOSE, BRIK, MAGNIFLEX, MATERASO, In-ELIS a iný.


Aktivity firmy ŠUMA NÁBYTOK sa v súčastnosti okrem predaja moderného a štýlového nábytku, bytových doplnkov zameriavajú na poskytovanie služieb v interiérovom designu a poradenstve. Naši pracovníci Vás radi obslúžia a poradia pri výbere kvalitného nábytku pre Váš domov, alebo Vašu firmu.

ŠUMA NÁBYTOK

Váš partner pre pohodlné bývanie

Sme dlhoročnými členmi slovenských združení slovenských výrobcov a predajcov nábytku.