• KANCELÁRSKY NÁBYTOK / SKIPPI 

SKIPPI

Spoločnosť SKIPPI pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Riadia ju skúsení ľudia, ktorí neustále dynamicky reagujú jednak na najnovšie svetové trendy v nábytkárstve ako aj na meniace sa potreby domáceho trhu.
Výroba, zameraná spočiatku na lôžkový nábytok, sa postupne rozšírila o výrobu kancelárskeho nábytku. V súčasnej dobe produkujeme okrem troch typov kancelárskeho nábytku spálňový nábytok, PC stolíky, kuchyne a jedálenske stoly.
Skúsenosti manažmentu, všetkých zamestnancov firmy, kvalitné technologické zázemie, modernizácia strojového vybavenia a sledovanie najnovších trendov v oblasti riadenia výroby sú atribúty, ktoré prispeli k získaniu certifikátu kvality podľa normy na systém kvality ISO 9001:2000. V marci 2005 nám bol udelený certifikát pre vývoj, výrobu a predaj nábytku.
Naša spoločnosť spolupracuje s množstvom obchodných partnerov na celom území Slovenska, prostredníctvom ktorých ponúkame konečnému spotrebiteľovi kvalitný slovenský výrobok v primeraných cenách.
Široká paleta typových rád a farebných dezénov, veľká skladová zásoba a hustá sieť obchodných partnerov sú predpokladom pre rýchle a spoľahlivé vybavenie Vašej kancelárie. Zariaďte to s nami - od 3D návrhu až po montáž.

VÝROBCA

Skippi s.r.o.

VYROBENÉ

Slovensko